Gündem HaberleriYaşam

Ulaştırma Bakanı Açıkladı: Bayramda Ulaşımın Ücretsiz Olacağı Yerler

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Kurban Bayramı'nda yurttaşların ulaşımdan ücretsiz faydalanabileceği güzergâhları sosyal medya hesabından paylaştı.
bayram

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Kurban Bayramı‘nda ulaşımın ücretsiz olacağı yerleri X hesabında yaptığı açıklama ile duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre yurttaşlarımız, belirlenen tarihler arasında belirtilen güzergâhlarda ulaşımdan ücretsiz faydalanabilecek.

İşte bayramda ücretsiz olacak güzergâhlar

bayram

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nun X hesabında “Bayramda karayolları ve toplu taşımada ücretsiz ulaşım” sloganıyla yayınladığı açıklamaya göre 15 Haziran Cumartesi 00.00’dan, 24 Haziran Pazartesi 07.00’ye kadar Yap-İşlet-Devret projeleri dışındaki otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde ulaşım ücretsiz olacak. Bakan Uraloğlu, yaptığı açıklamanın devamında yurttaşların Başkentray, İzban, Marmaray, Sirkeci – Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı ve Gayrettepe – İstanbul Havalimanı – Arnavutköy Metro Hattı Trenleri’nden 16 Haziran Pazar 00.00 ve 19 Haziran Çarşamba 00.00 arası ücretsiz faydalanabileceğini belirtti.

Kaynak: Cumhuriyet

Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir