YaşamKültür Sanat

Bill Gates’in Yeni Sürprizi Bir Anı Kitabı: ‘Source Code: My Beginnings’

Teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden Bill Gates, yeni bir anı kitabı yazdığını duyurdu.
Bill Gates yeni bir anı kitabı çıkarıyor.

Bill Gates’in yeni çıkaracağı ‘Source Code: My Beginnings’ adlı anı kitabında, çocukluk yıllarından Microsoft’u kurduğu döneme kadar olan hayatını anlatıyor.

Gates, blogunda kitabın kendini uyumsuz hissettiği çocukluk döneminden, asi bir genç olarak ailesiyle yaşadığı çatışmalara ve neredeyse üniversiteden atılmasına kadar pek çok kişisel detayı paylaştığını belirtti.

Bill Gates’in çocukluk yıllarından başlayarak Microsoft’un kuruluşuna kadar olan dönemi ele alıyor.

Bill Gates yeni bir anı kitabı çıkarıyor.

Gates, kitabında, Paul Allen ile Microsoft’u kurma kararı da dahil olmak üzere hayatının önemli dönüm noktalarını detaylandırıyor. Ancak, kitap Microsoft’un iç işleyişi veya Gates Vakfı gibi konulara değinmiyor. Bunun yerine, Gates’in bugünkü haline nasıl geldiğinin insani ve kişisel hikayesine odaklanıyor. “Source Code: My Beginnings” adlı anı kitabı, 4 Şubat 2025’te raflardaki yerini alacağı ön görülüyor. Kitap, şu anda ön siparişe açılmış durumda.

Bill Gates, kitabın tanıtımında, çocukluk yıllarında kendini uyumsuz hissettiği anlardan, gençlik dönemindeki isyankar tavırlarına kadar birçok kişisel anısını paylaştığını ifade etti. Gates, bu kitabın Microsoft veya teknoloji dünyasının iç işleyişiyle ilgili olmadığını, tamamen kişisel bir hikaye olduğunu belirtti. Kitap, Gates’in bugünkü haline nasıl geldiğine dair samimi bir bakış sunuyor.

Kaynak: CHIP
Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir