Anime HaberleriOyun Haberleri

Bleach Serisi Hayranlarına Müjde! Bleach: Rebirth of Souls Tanıtım Fragmanı Yayında

Bandai Namco, Tamsoft tarafından geliştirilen ve PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve PC için çıkacak olan "Bleach Rebirth of Souls" oyununun duyurusunu yaptı.

Bandai Namco, Tamsoft tarafından geliştirilen ve PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve PC platformları için çıkacak olan “Bleach Rebirth of Souls” oyununun duyurusunu yaptı. Bleach, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar için en popüler ve sevilen shonen animelerinden biridir.

Lise öğrencisi Ichigo Kurosaki’nin bir Shinigami haline gelişinin ve Soul Society’yi kurtarmak için Hollows ile savaşmasının hikayesi, 2012’de sona erene kadar yıllarca büyük bir takipçi kitlesi kazandı. Devam dizisi “Bleach: Thousand-Year Blood War” şu anda yayınlanmaya devam ediyor.

Bleach: Rebirth of Souls duyurusu ile geri dönüyor

Bleach: Rebirth of Souls Fragmanı Yayında

Bleach, video oyunlarında da iz bırakmış olup, en son 2015 yılında iOS ve Android için piyasaya sürülen “Bleach: Brave Souls” ile aktifliğini sürdürmüştür. Ancak şimdi, Bandai Namco Europe’un “Bleach: Rebirth of Souls” duyurusu sayesinde, orijinal eseri yeni bir izleyici kitlesine getirerek tarzda bir canlanma görmeyi bekliyoruz. Bu oyun, Ichigo’nun ve War of Souls Society’deki arkadaşlarının ve düşmanlarının hikayesini yeniden yaşayabileceğimiz manganime’nin erken tarihinden bir maceradır.

İçimizdeki öfkeyi serbest bırakabileceğimiz ve kaderi tersine çevirebileceğimiz bir dünya bizi bekliyor

Bleach: Rebirth of Souls Fragmanı Yayında

Ruhların yeniden doğuşuna tanıklık edeceğimiz bu yapımda, güçlü kılıç yetenekleriyle ön plana çıkacağız. Efsanevi anime serisinden ilham alınarak tasarlanan oyunda, dikkat çekici ve ikonik karakterlerle heyecan verici savaşlara katılabileceğiz. Hayranlar, her karakterin üst düzey grafiklere sahip olduğunu görecekler. Favori karakterlerinizi seçebileceğiniz ve benzersiz aksiyon sistemiyle yer alabileceğiniz bu yapımda, her karakterin özel yetenekleri bulunuyor. Bu yeteneklerle düşmanları yenilgiye uğratabilir ve çeşitli kombolar gerçekleştirebilirsiniz. “Bleach Rebirth of Souls”, anime hayranlarına doğru hitap ediyor ve dikkat çekici ortamlarıyla göz dolduruyor.

Yapım içerisinde tek bir vuruş hem sizin hem de karşı tarafın yenilgisi anlamına gelebiliyor. Bu nedenle burada attığınız her adım ve vurduğunuz her kılıç darbesiyle oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Savaşın gidişatını tersine çevirebileceğiniz ve yenilginin kıyısından zafere ulaşmak için yeni formları deneyebileceğiniz yapımda, farklı kılıç özelleştirmelerinin de bulunduğunu belirtmekte fayda var. Oyunun müzikleri, ünlü besteci Takeharu Ishimoto tarafından hazırlanacak.

Oyunun tanıtım fragmanı

Yukarıdan bu fragmana göz atabilir ve 2 dakikalık karakter tanıtımlarına bir bakış atabilirsiniz. Aynı zamanda oyunun Steam sayfası da açılmış durumda.

 

Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir