Oyun Haberleri

EA Sports FC 25 Çıkış Tarihi Ve Fiyatı Belli Oldu

Oyunseverlerin aşığı olduğu FIFA serisinin devamı olan EA Sports FC 25'e ait bilgiler sızdırıldı. İşte detaylar...
ea sports fc

EA Sports’un ilk olarak geçen yıl duyurduğu EA Sports FC 24 oyunu futbolseverlerin bağımlısı olmuş durumda. EA Sports, oyunun 2025 yılı için hazırlıklara başlamış durumda.

EA Sports FC 25 için ilk detaylar sızdırıldı. EA Sports’un önümüzdeki hafta oyunu tanıtacağı söyleniyor. İşte detaylar…

EA Sports FC 25 çıkış tarihi 27 Eylül

ea sports fc

EA’nın FIFA ile olan anlaşmasının bitmesinin ardından oyun serisi FIFA, yerini EA Sports FC’ye bırakmıştı. Bu kapsamdaki ilk oyun olan EA Sports FC 24 ise geçen yıl piyasaya sürülmüştü. Oyuncuların beğenisini toplayan oyunun sıradaki versiyonu olacak  FC 25’i merakla bekleniyordu.

EA Sports FC 25 için detaylar sızdırıldı. Bilgilere göre EA Sports FC 25 oyunu 27 Eylül’de çıkacak. Ücretlendirmesi ise 69,99 dolarlık standart sürüm ve 20 Eylül’den itibaren yedi günlük erişim sunan 99,99 dolarlık sürümden oluşacak.

EA Play aboneleri için erken erişim süresi içinde 10 saatlik deneme sürümüne ulaşma imkanı olacak. Oyunla ilgili tüm detayların önümüzdeki hafta yapılacak olan resmi açıklamada duyurulması bekleniyor.

EA Sports FC 25, hangi platformlarda yayınlanacak?

ea sports fc

EA Sports FC 25, PlayStation 5, Windows PC ve Xbox Series X platformlarında mevcut olacak. Ayrıca Nintendo Switch kullanıcıları için müjdeli bir haber var: 2018’den bu yana ilk kez, FIFA/EAFC serisinin güncel bir sürümü Switch’te de yer alacak

Kaynak: Shiftdelete

 

Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir