Espor Haberleri

Global Devler Esports World Cup’ta Bir Araya Geliyor: Aramco, HONOR ve Unilever Ortaklığı!

Aramco, HONOR ve Unilever, Esports World Cup'a çeşitli alanlarda katkı sağlamak üzere resmi ortak olarak katıldı.
Global Devler Esports World Cup’ta Bir Araya Geliyor

Esports World Cup (EWC) , petrol ve gaz şirketi Aramco, telefon üreticisi HONOR ve tüketim malları şirketi Unilever’in en son ortakları olduğunu duyurdu.

Aramco, Esports World Cup’ın simülasyon yarış segmentinin resmi ortağı olacak. Aramco SIM Arena olarak adlandırılan bu alanda, ziyaretçilerin denemesi ve küçük topluluk turnuvalarında yarışması için yüksek kaliteli simülatörler bulunacak. Aramco, geçen yıl Gamers8 ile yaptığı ortaklıktan sonra EWC’ye ana ortak olarak geri dönüyor.

HONOR, resmi akıllı telefon sağlayıcısı oldu.

Global Devler Esports World Cup’ta Bir Araya Geliyor

Çinli akıllı telefon ve teknoloji markası HONOR, Esports World Cup’a donanım sağlayıcılarından biri olarak katıldı. Telefon üreticisinin HONOR 200 Pro modeli, Mobile Legends: Bang Bang, Free Fire ve Honor of Kings gibi birkaç mobil turnuvada kullanılacak.

Unilever, iki markasıyla etkinlikte yer alacak

Global Devler Esports World Cup’ta Bir Araya Geliyor

Unilever, EWC boyunca CLEAR MEN şampuanı ve AXE Body Spray markaları için etkinlikler ve promosyonlar düzenleyecek. Şirket, EWC’nin “Suudi Arabistan’daki oyuncuları ilham vermek için ideal bir fırsat” olduğunu ve ürünlerini hedef kitleye tanıtmanın harika bir yolu olduğunu belirtti.

Esports World Cup’taki etkinlik detayları ve diğer ortaklar

Global Devler Esports World Cup’ta Bir Araya Geliyor

Üç yeni ortak, temmuz ve ağustos aylarında Suudi Arabistan’ın Riyad kentinde gerçekleşecek olan Esports World Cup boyunca önemli roller üstlenecek. Üçlü, Adidas, TikTok ve Pepsi gibi markaları içeren EWC’nin bir dizi ortaklığına en son eklenenler arasında yer alıyor. Etkinlikte 20’den fazla turnuva düzenlenecek ve toplam ödül havuzu 60 milyon dolar olacak.

Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir