Spor Haberleri

Filenin Sultanları’nın Paris 2024 Fikstürü Belli Oldu

A Milli Kadın Voleybol Takımı, Paris 2024 Olimpiyatları'nda C Grubu'nda yer alacak. Takımın ilk maçı 27 Temmuz'da Brezilya'ya karşı olacak. Grup maçları, 4 Ağustos'ta tamamlanacak.
Filenin Sultanları, Paris 2024 Yaz Olimpiyat

A Milli Kadın Voleybol Takımı, Paris 2024 Olimpiyatları‘nda mücadele edecek. Paris’te düzenlenecek olan 2024 Olimpiyat Oyunları’nda yer alacak olan Filenin Sultanları, C Grubu’nda İtalya, Dominik Cumhuriyeti ve Hollanda ile karşılaşacak.

İlk maçını 27 Temmuz’da Hollanda‘ya karşı oynayacak olan milli takımımız, 4 Ağustos’ta İtalya ile yapacağı karşılaşma ile grup maçlarını tamamlayacak.

Filenin Sultanları’nın maç takvimi ve rakipleri

Filenin Sultanları

Paris 2024’te C Grubu’nda yer alan A Milli Kadın Voleybol Takımı, zorlu rakiplerle karşılaşacak. İlk maçında Hollanda ile karşılaşacak olan takımımız, 1 Ağustos’ta Dominik Cumhuriyeti,  4 Ağustos’ta ise İtalya le mücadele edecek. Zorlu bir gruba düşen milli takımımızın özellikle İtalya ile zorlu bir maça çıkması bekleniyor.

A Milli Voleybol Takımı’nın olimpiyat hedefleri ve hazırlıklar

Filenin Sultanları

Filenin Sultanları, Paris 2024 Olimpiyatları‘na büyük bir azim ve kararlılıkla hazırlanıyor. Antrenör Giovanni Guidetti liderliğindeki takım, uluslararası alandaki başarılarına bir yenisini eklemeyi hedefliyor. Milli takımımız, bu turnuvada en iyi performansını sergileyerek madalya kazanmayı amaçlıyor. Bu hedef doğrultusunda, oyuncular yoğun bir antrenman programı ile hazırlanıyorlar ve takım ruhunu güçlendiriyorlar.

Voleybol Dünya Kadınlar Milletler Ligi‘nde şaşırtıcı bir şekilde çeyrek finalde elenen millilerimiz, tüm odağını Olimpiyatlar’a çevirdi. Çok fazla sakat sporcumuzun olduğu Milletler Ligi’nin aksine Olimpiyatlar’da çok daha güçlü bir kadroyla yer almayı bekliyoruz.

Kaynak: AA
Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir