Sinema ve Dizi

Scarlett Johansson ve Channing Tatum Başrolde: Yeni ‘Fly Me To The Moon’ Fragmanı Yayında

Scarlett Johansson ve Channing Tatum'un başrolde yer aldığı, Greg Berlanti tarafından yönetilen komedi filmi "Fly Me To The Moon"un yeni fragmanı yayınlandı.
Scarlett Johansson ve Channing Tatum Başrolde: Yeni 'Fly Me To The Moon' Fragmanı Yayında

Scarlett Johansson ve Channing Tatum, yaklaşan komedi filmleri “Fly Me To The Moon” ile hayranlarını maceraya götürmeye hazır. Greg Berlanti tarafından yönetilen film, NASA’nın “sahte” ay inişi hakkındaki komplo teorisine dair keskin bir yorum sunuyor. Film, iki sevilen oyuncuyu ilk kez beyaz perdede bir araya getiriyor. Filmin çıkış tarihi yaklaşırken, son fragman yayınlandı.

Karakterlerin hikayesi

Scarlett Johansson ve Channing Tatum Başrolde: Yeni 'Fly Me To The Moon' Fragmanı Yayında

Yeni fragman, fırlatma direktörü Cole Davis (Tatum) ve pazarlama uzmanı Kelly Jones’un (Johansson) hayatlarına bir göz atmamızı sağlıyor. Ay inişi denemesi başarısız olursa günü nasıl kurtardıklarını anlatıyor. Klip, meta mizah ve etkileyici performanslar ile dolu ve mizahi olay örgüsüne işaret ediyor. Film, dört kesime hitap eden ve izleyicilerin gülme ihtiyacını karşılayacak bir yapım gibi görünüyor.

Komplo teorisine mizahi yaklaşım

Scarlett Johansson ve Channing Tatum Başrolde: Yeni 'Fly Me To The Moon' Fragmanı Yayında

“Keskin, şık bir komedi-drama” olarak lanse edilen “Fly Me To The Moon,” NASA’nın tarihi Apollo 11 ay inişi arka planında geçiyor. Pazarlama uzmanı Kelly Jones’un (Johansson) NASA’nın halkla ilişkilerini düzeltmek için getirildiğinde, fırlatma direktörü Cole Davis’in (Tatum) zaten zor olan görevine karışıklık getirmesiyle kaos başlıyor. Beyaz Saray görevi başarısız olmaması gerektiğine karar verince, Jones sahte bir ay inişi düzenlemek zorunda kalıyor.

Yıllar içinde, uzay yarışı sırasında NASA’nın ay inişi hakkında birçok komplo teorisi ortaya atıldı. “Fly Me To The Moon” bu teorilerle dalga geçen yapımlar arasında yer alıyor. Berlanti, daha önce bu hikayenin arkasındaki ilham kaynağının, “Amerikan hükümetinin Apollo 11 ay inişini sahte yapıp yapamayacağı üzerine büyük, eğlenceli ve akıllı bir orijinal film yapmak olduğunu” açıklamıştı.

Fly Me To The Moon, yıldızlarla dolu

Scarlett Johansson ve Channing Tatum Başrolde: Yeni 'Fly Me To The Moon' Fragmanı Yayında

Filmde ayrıca Nick Dillenburg, Anna Garcia, Jim Rash, Noah Robbins ve Colin Woodell gibi etkileyici oyuncular da yer alıyor. Kadroyu Christian Zuber, Donald Elise Watkins, Ray Romano ve Woody Harrelson gibi isimler tamamlıyor. Berlanti, Rose Gilroy’un senaryosundan yönettiği filmde hikaye Keenan Flynn ve Bill Kirstein’e ait.

“Fly Me To The Moon” 12 Temmuz’da sinemalarda gösterime giriyor.

Kaynak: Collider
Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir