Oyun Haberleri

Football Manager 2025’ten Şaşırtan Yenilik: Oyuna Kadın Futbolu Ekleniyor

Futbolseverlerin bağımlı olduğu Football Manager serisinin 2025 yılı geliştirme güncellemesi paylaşıldı. Oyuna gelen yenilikler ise FM aşıklarını şaşırtacak gibi gözüküyor.
football manager

Futbolseverlerin bağımlı olduğu Football Manager serisinin 2025 yılı geliştirme güncellemesi paylaşıldı.

Oyuna eklenen yeni arayüz görüntüleri paylaşılırken seriye gelen yenilik oyunun aşıklarını şaşırtacak gibi gözüküyor.

Football Manager 2025’e yeni arayüz ve kadın futbolu geliyor.

football manager

Dünyanın en popüler oyun serilerinden olan Football Manager, 2025 yılında çıkaracağı oyunda birçok yeniliğe imza atıyor. Dün paylaşılan geliştirme güncellemesi ile oyuna gelecek yenilikler açıklanmış oldu. Football Manager’in resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre oyuna getirilen 3 boyutlu maç motorundan bu yana en büyük değişiklik 2025 serisinde yaşanacak. Oyun içi bilgilere erişimi kolaylaştıracak kart ve karo sistemini içeren oyun, yepyeni bir arayüze sahip olacak. FM 25, Unity oyun motorunu benimseyerek daha hızlı ve görsel açıdan zengin bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor.

FM 25, seride bir ilke de imza atacak. Oyunda ilk kez kadın futbolu yer alacak. Yapılan açıklamada menajerlerin, kadın ve erkek futbol takımları arasında rahatça geçiş yapabileceği belirtildi.

Ayrıca oyun geçtiğimiz günlerde Premier Lig lisansı aldığını da duyurmuştu.

Oyunun çıkış tarihi yakında duyurulacak ve menajerler, Eylül ayındaki resmi tanıtımla birlikte yeni özellikleri ve detayları keşfetmeye başlayacak.

Kaynak: WebTekno

Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir