Oyun Haberleri

GTA Online’a Yaz Güncellemesiyle Bir Dizi Yeni Özellik Geliyor!

Rockstar Games, GTA Online için yeni bir yaz güncellemesi duyurdu.
GTA Online yaz güncellemesi

GTA Online yeni güncellemesinde, oyunculara kendi ödül avı görevlerini oluşturma imkanı sunan “DIY Bounty Hunting” özelliğini tanıtıyor. Ayrıca oyunculara yeni görevler, yarışlar ve birçok yenilik sunuyor.

Özellikle Taxi Work, açık tekerlekli yarışlar ve Operasyon Paper Trail modlarında artık daha fazla GTA$ ve RP kazanma fırsatı sunulacak. Ayrıca, Drag ve Drift Race yarışları için özel pist oluşturma araçları tanıtıldı, bu sayede oyuncular kendi yarış pistlerini tasarlayıp paylaşabilecekler.

GTA Online’a gelen yeni özellikler sayesinde, oyuncular Los Santos’ta kendi suçlularını avlayabilir ve ödül avı kariyerlerine yeni bir boyut kazandırabilirler.

GTA Online yaz güncellemesi

Oyuncular, hedef belirleme, ödül miktarı ve görev koşulları gibi detayları özelleştirerek, kendi benzersiz ödül avı deneyimlerini yaratabilecekler. Vincent geri döndü ve şehre düzen getirmek için oyunculardan yardım bekliyor. “Polis şehirde geri döndü ve otoritesini sağlamak için yardıma ihtiyacı var” açıklamasıyla tanıtılan bu görevler, şehirde farklı maceralara atılma fırsatı sunuyor. Bu görevler, Los Santos genelinde çeşitli kontrol faaliyetlerini içeriyor.

GTA Online yaz güncellemesi, oyunculara daha fazla özgürlük ve yaratıcılık imkanı sunan yeniliklerle dolu. Oyuncuların geri bildirimlerine yanıt olarak oyun içi iyileştirmeler yapılıyor. Bu yeniliklerden biri de silah ve zırh güçlendirmelerine dair.

Kaynak:GameSpot
Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir