Espor Haberleri

Honor of Kings, Yeni Partnership Programını Duyurdu!

Level Infinite, mobil MOBA oyunu Honor of Kings'in küresel ekosistemini genişletmek amacıyla yeni bir espor partnership programı tanıttı.
Honor of Kings, Partnership Programını Duyurdu!

Level Infinite, mobil MOBA oyunu Honor of Kings’in yayıncısı olarak, yeni bir espor ortaklık programını tanıttı. Bu program, oyunun büyüyen küresel ekosistemini desteklemeyi ve espor organizasyonlarının desteğiyle daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Honor of Kings Türkiye temsilcimiz FUT Esports. Peki diğer partner takımlar kim?

Honor of Kings, Partnership Programını Duyurdu!

Honor of Kings’in partnership programını başlatmak için, Level Infinite beş takımın programa katılacağını ve bu takımların Honor of Kings Invitational’ın 2. sezonuna doğrudan davet edileceğini duyurdu. Türkiye’den FUT Esports, Güney Amerika’dan ISURUS ve Güneydoğu Asya’dan REX REGUM QEON’un programa dahil olduğu doğrulandı. Son iki takım ise sırasıyla 11 ve 12 Haziran tarihlerinde açıklanacak.

Partnership programına dahil olan takımlar ve Gamescom LATAM ekinliği

Honor of Kings, Partnership Programını Duyurdu!

Bir basın bültenine göre, partner takımların tam listesi 26-30 Haziran tarihleri arasında São Paulo, Brezilya’da gerçekleşecek Gamescom LATAM etkinliğinde duyurulacak. Liste, Avrupa, Amerika ve Asya’dan takımları içerecek.

Honor of Kings’ten promosyonel destek alacaklar.

Honor of Kings, Partnership Programını Duyurdu!

Partnership programına dahil olan partner takımlar, ‘öncelikli’ turnuvalara doğrudan davet edilmenin yanı sıra, resmi Honor of Kings sosyal medya kanallarından promosyonel destek alacaklar.

Honor of Kings’ten 15 milyon dolarlık yatırım…

Honor of Kings, Partnership Programını Duyurdu!

Honor of Kings’ küresel espor genişlemesi için Ocak 2024’te, daha fazla turnuva düzenlemek ve oyunun büyümesine yardımcı olmak için yapılan 15 milyon dolarlık (~483.4 milyon TL) yatırımı duyurdu. Bu duyuru, Tencent ve Level Infinite’in espora daha fazla odaklanmasının ardından geldi. Sağlam bir küresel yatırım ve yakında yapılacak küresel lansmanla birlikte oyunun popülaritesini daha da artıracak.

Sezon 2 ve Kuala Lumpur

Honor of Kings, Partnership Programını Duyurdu!

Mayıs 2024’te, Level Infinite, Honor of Kings Invitational 2. Sezon için Kuala Lumpur’un ev sahibi şehir olduğunu ve 300.000 dolarlık (~9.6 milyon TL) ödül havuzunu açıkladı.

James Yang’dan açıklama geldi.

Honor of Kings, Partnership Programını Duyurdu!

Level Infinite global espor merkezi kıdemli direktörü James Yang, haberle ilgili şunları söyledi:

“Honor of Kings Partnership Programı, Honor of Kings’in büyümesini desteklemeye derin bir bağlılık gösteren organizasyonları desteklemek için kazan-kazan bir yol.”

“Espor organizasyonları, Honor of Kings’i dünya çapında büyütmenin vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu programla, hayranlar nezdinde değerlerini tanıyoruz ve partnerlerle yakın iş birliği içinde heyecan verici Honor of Kings espor içerikleri üzerinde çalışacağız.”

Kaynak: Esports Insider
Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir