Spor Haberleri

Jose Mourinho Açıklamalarda Bulundu: “Mutlu Ve Motiveyim.”

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho, takımının sabah antrenmanı öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.
jose mourinho

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho, takımının sabah antrenmanı öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Dünyada ünlü teknik adam, Milli Takım’dan dönecek oyuncular ve gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Jose Mourinho: “Çok mutlu ve motive hissediyorum.”

 jose mourinho

Fenerbahçe’de çok mutlu olduğunu söyleyen Portekizli çalıştırıcı, “Kendimi çok mutlu ve motive hissediyorum. Hiç olmadığım kadar motive hissediyorum kendimi. Çalışmalarımıza takımın yarısıyla başlayabildik sadece kolay değil. 2 hafta içerisinde de Şampiyonlar Ligi ön elemesi başlayacak. Biz elimizdeki oyuncularla çalışmamızı en iyi şekilde sürdürüyoruz.” dedi.

Asıl hedefinin Fenerbahçe taraftarını mutlu etmek olduğunu söyleyen Mourinho, “Kariyerimdeki her çalıştığım kulüp benim için meydan okumaydı. Sorumluluklarımı biliyorum. Çok iyi bir şekilde karşılandım burada. Kulübün şartları çok iyi. Sportif direktörümüz çok iyi. Hedefimiz 35 milyon Fenerbahçe taraftarına özledikleri mutlulukları vermek.” ifadelerini kullandı.

Takımdaki birçok oyuncuya teklifin olduğu sorusu üzerine Mourinho, “Başkanımız kulübün gelişmesini istiyor. Kulübün gelişmesi demek en iyi oyuncularımızı satmamak demek. Biz transfer pazarında neler istediğimizi biliyoruz” dedi.

Jose Mourinho: “Sezonu erken açmak problem.”

Jose Mourinho

Sezonu erken açacaklarına dikkat çeken Mourinho, “Şampiyonlar Ligi maçları oynayacak olmak bize yardım etmiyor. Birçok takım 23’ünde Şampiyonlar Ligi ön elemesi oynamayacak, bu bizim için bir problem. İlk oynayacak olduğumuz Lugano maçında en iyi durumumuzda olmayacağız ama bildiğim bir şey var ki evimizde oynayacağımız ikinci maçta taraftarımız o maçı kazanmamız için bize yardımcı olacaktır.” diyerek taraftarlarına çağrıda bulundu.

Jose Mourinho: “Türk Milli Takımı çok iyi iş çıkarttı.”

EURO 2024 turnuvasında forma giyen oyuncuların kampa henüz gelmediği hatırlatılan Mourinho, “Bugün Livakovic ve Szymanski ilk antrenmanlarına çıkacak. Çağlar Söyüncü ilk topla antrenmana çıkacak. Türk Milli Takımı’ndaki oyuncularımız tatillerine bugün başladılar. Tadic çarşamba günü dönüyor. Şu anda yaşamış olduğumuz en büyük zorluk bu ama bu iyi bir sebepten dolayı. Türk Milli Takımı çok iyi bir iş çıkarttığı için bu durumdayız. Benim için bir anlamda hayal kırıklığı ama yapacak bir şey yok.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: NTVSPOR

Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir