Sinema ve Dizi

Korku Filmi Gülümse 2’nin Fragmanı Yayınlandı

Korku filmi Gülümse 2'nin (Smile 2) ilk fragman izleyiciyle buluştu.
gülümse

Paramount Pictures, 2022 yapımı korku filmi “Gülümse”nin (Smile) devam filmine ait fragmanı izleyicilerle paylaştı. İlk filmi yazan ve yöneten Parker Finn, bu devam filminin de hem senaryosunu kaleme aldı hem de yönetmenliğini üstlendi.

“Gülümse 2” filminin fragmanı

Gülümse filminin ilk konusu psikiyatristin etrafında dönüyordu.

gülümseİlk film, hastalarından birinin dahil olduğu garip ve travmatik bir olaya tanık olduktan sonra, gizemli bir varlık tarafından tehdit edildiğine inanmaya başlayan bir psikiyatristin hikayesini anlatıyordu.

Filmde, garip olaylardan kurtulmak için sorunlu geçmişiyle yüzleşmek zorunda olan bir kadının yaşamını anlatılmaktadır. Dr. Rose Cotter, bir hastayı içeren tuhaf ve travmatik bir olaya şahit olduktan sonra, açıklayamadığı korkutucu olaylar yaşamaya başlar. Bu karşı konulmaz ve bunaltıcı dehşet hayatını ele geçirirken, Rose hayatta kalmak ve korkunç yeni gerçekliğinden kaçmak için geçmişindeki sıkıntılarla yüzleşmek zorunda kalır.

İki kısa film çekiminin ardından ilk uzun metraj yönetmenlik denemesini gerçekleştiren Parker Finn’in filmi Smile (Gülümse), 2022 yılında gösterime girmişti. Kate Winslet’ın olağanüstü performans sergilediği Mare of Easttown’da gördüğümüz Sosie Bacon başrolde bu filmde yer aldı. American Horror Story’den tanıdığımız Robin Weigert, Kyle Gallner ve Jessie T. Usher gibi isimler de ona eşlik etti. Film, bir hastasının ölümü sonrası travma yaşayan ve şeytani güçlerin musallat olduğunu iddia eden Dr. Rose Cotter’ın hikayesini anlatıyordu.

“Gülümse 2″de, ilk filmdeki Kyle Gallner geri dönüyor.

kyle gallner gülümse“Gülümse 2″de, ilk filmdeki Kyle Gallner geri dönüyor. Filmde Naomi Scott, dünya turuna çıkmaya hazırlanan ünlü pop yıldızı Skye Riley karakterini canlandırıyor.

Skye, kısa sürede giderek daha korkunç ve anlaşılmaz hale gelen olaylarla karşılaşmaya başlar. Artan dehşet ve baskının yükü altında ezilen Skye, kontrol tamamen kaybolmadan önce hayatını yeniden düzene sokmak için karanlık geçmişiyle hesaplaşmak zorunda kalır.

“Gülümse 2” 18 Ekimde seyircisiyle buluşacak.

gülümse

 “Smile 2” 18 Ekim’de sinemalarda.

Kaynaklar: cumhuriyet.com beyazperde.com

 

Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir