Oyun Haberleri

Steam Yaz İndirimi 2024’te İndirime Giren Birbirinden Başarılı Oyunlar

Steam'in merakla beklenen Yaz İndirimi dönemi nihayet başladı ve oyuncuların yüzünü güldüren indirimler kapıda!
Steam Yaz İndirimi 2024 Başladı

Steam Yaz İndirimi 2024 başladı ve dev oyun platformunun merakla beklenen kampanya dönemi nihayet geldi. PC’nin en popüler dijital oyun dağıtıcısı Steam’in mevsimsel kampanyaları, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir ilgiyle bekleniyordu. İndirim dönemi başlar başlamaz, sizler için en çok indirime giren oyunları içeren bir liste hazırladık!

Steam Yaz İndirimi 2024 başladı

Steam Yaz İndirimi 2024 Başladı

Steam’in her yıl düzenlediği dönemsel kampanyalardan biri olan Yaz İndirimleri, bu yıl da 27 Haziran TSİ 20:00’de başladı. Yıl boyunca yapılan diğer indirimlerden farklı olarak, mevsimsel kampanyalarda çok daha fazla yüksek bütçeli oyunun fiyatı düşüyor. Bu nedenle oyuncular, bu dönemi büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla bekliyor.

Yakuza: Like a Dragon – $11.99 (%80 indirimli)

Steam Yaz İndirimi 2024 Başladı

Ichiban Kasuga, Tokyo’daki düşük rütbeli bir yakuza ailesinin üyesidir. En çok saygı duyduğu adamın klanını yok ettiğini keşfettikten sonra, ailesinin ihanetinin ardındaki gerçeği öğrenmek ve hayatını geri kazanmak için bir göreve atılır. Bu yolculukta Ichiban, şehirdeki dışlananlar için beklenmedik bir kahramana dönüşür.

American Truck Simulator – $2 (%90 indirimli)

Steam Yaz İndirimi 2024 Başladı

American Truck Simulator, SCS Software tarafından 2 Şubat 2016 tarihinde çıkarılmış bir kamyon simülasyonudur. Oyunun yayınlanmasının ardından bu yana Steam’de 2 milyondan fazla kopya satmıştır.

Arma 3 – $3 (%90 indirimli)

Steam Yaz İndirimi 2024 Başladı

Bilgisayarınız üzerinde gerçeğe yakın bir savaş tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz FPS oyunu. Simülasyon türünde bir savaş oyunu olan Arma 3, Counter Strike gibi klasik online FPS oyunlarından sandbox yapısı ile ayrılıyor. Arma 3 bize küçük, kapalı haritalar yerine kilometrekarelerce alanı kapsayan devasa geniş savaş alanları sunuyor ve oyuncular bu haritalarda takımlar halinde çarpışabiliyorlar.

Asseto Corsa – $2 (%90 indirimli)

Steam Yaz İndirimi 2024 Başladı

Gerçekçi bir yarış tecrübesinin içinde kaybolmak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir yarış oyunudur. Basit bir yarış oyunu olmaktan ziyade, simülasyon tadında bir oyun olan Assetto Corsa’da, fizik hesaplamalarına büyük önem veriliyor. Aerodinamik hesaplamalar, yol direnci, yol tutuşu üzerinde özenle durularak tam anlamıyla bir simülasyon yaratılıyor.

Batman: Arkham Knight – $2 (%90 indirimli)

Steam Yaz İndirimi 2024 Başladı

Rocksteady Studios’tan ödüllü Arkham üçlemesini destansı bir sonuca getiriyor. Yeni Nesil platformlar için özel olarak geliştirilen Batman: Arkham Knight, Rocksteady’in benzersiz bir şekilde tasarlanan Batmobil versiyonunu tanıtıyor.

Arkham serisinin beğeni toplayan oyunuyla bir araya gelen, merakla beklenen bu efsanevi araç ilavesi, oyunculara caddeleri yarıp geçerken ve tüm Gotham City’nin ufuk çizgisi boyunca göklerde uçarken mükemmel ve eksiksiz bir Batman deneyimi sunuyor. Bu patlayıcı finalde Batman, korumaya yemin ettiği şehre karşı nihai tehditle karşı karşıya; Korkuluk Gotham’ın süper suçlularını birleştirmek ve Batman’i sonsuza dek yok etmek için geri dönüyor.

Battlefield 2042 – $6 (%90 indirimli)

Steam Yaz İndirimi 2024 Başladı

Electronic Arts tarafından yayınlanan DICE tarafından geliştirilen çok oyunculu odaklı birinci şahıs nişancı (FPS) oyunu. 2013’te çıkış yapan Battlefield 4’ün devamı niteliğinde olan Battlefield 2042’te oyuncular kendilerini yakın gelecekte düzeni bozulan bir dünyanın içerisinde buluyor.

Jurassic World Evolution 2 – $6 (%90 indirimli)

Steam Yaz İndirimi 2024 Başladı

DNA’sı değiştirilmiş ultra mutant dinozorlar oluşturun. Sizin için bilim insanlarının yeni dinozor türleri üretmesine ve keşfetmesine izin verin. Kazı yapıp yeni dinozor DNA’ları toplayın onları birleştirin ve hybrid türler elde edin. Kontrolden çıkan bu canavarları durdurmakta sizin elinizde. Eğer ki sınırı çok aşarlarsa göreviniz berbat olur. Onları belirli bir bölgeye hapsedin ve sakinleştirin. Beslemeyi de unutmayın yoksa çok asabi oluyorlar.

Humankind – $5 (%90 indirimli)

Steam Yaz İndirimi 2024 Başladı

Amplitude Studios’un başyapıtı oyun, insanlık tarihinin tüm hikâyesini yeniden yazacağınız ve sizin kadar benzersiz bir uygarlık oluşturmak için kültürü, tarihi ve değerleri bir araya getirmene olanak tanıyan Tarihî bir Sıra Tabanlı Strateji oyunudur.

The Witcher 3: Wild Hunt – $4 (%90 indirimli)

Steam Yaz İndirimi 2024 Başladı

Efsanevi kiralık canavar avcısı Rivialı Geralt rolüne bürünün. Savaştan harap olmuş, dört bir yanı canavarlarla kaplı bir kıta, keşfedilmek üzere sizi bekliyor. Sıradaki sözleşmenizse, dünyayı yeniden şekillendirebilecek güçte bir canlı silahı, Kehanetin Çocuğu Ciri’yi bulmak.

Complete Edition, 100 saatten fazla süren ve devasa bir açık dünya macerası sunan ana oyunun yanı sıra fazladan 50 saatlik oynanış süreleri bulunan muazzam büyüklükteki Hearts of Stone ve Blood and Wine hikâye genişleme paketlerini de bünyesinde barıyor.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint – $6 (%90 indirimli)

Steam Yaz İndirimi 2024 Başladı

Ghost adıyla da bilinen özel operasyon kuvvetleri mensubu bir asker olarak, özel bir görev için Auroa’ya gidiyorsun. Skell Technology şirketinin düşman tarafa geçmesi ile dünyanın geri kalanıyla bağlantısı kesilen bu Güney Pasifik takımada ülkesi, yoldan çıkmış eski özel kuvvet askerlerinden oluşan ve liderliğini de eski bir silah arkadaşının yaptığı Wolves çetesinin pençesinde. Timinin başında bu çeteye karşı savaşarak sivilleri kurtarman gerekiyor.

Steam Yaz İndirimi 2024 ne zaman bitecek?

Steam Yaz İndirimi 2024 Başladı

İki hafta sürecek Steam Yaz İndirimleri, 11 Temmuz TSİ 20:00’da sona erecek. Bu tarihe kadar Steam’de binlerce oyunu oldukça cazip indirimler ile satın alabileceksiniz.

Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir