Oyun Haberleri

The First Descendant’ın Zor Mod Eşleştirmesi Yakında Geliyor!

The First Descendant'ın oyuncuları oyunun zor modunda eşleştirme özelliğinin eksikliği nedeniyle hayal kırıklığına uğradı. Neyse ki geliştirici Nexon bu özelliğin yakında geleceğini duyurdu.
The First Descendant Zor Mod

Her canlı hizmet oyununda olduğu gibi The First Descendant da bazı önemli özelliklerin eksikliği ile piyasaya sürüldü.

Oyuncuların en çok şikayet ettiği eksikliklerden biri oyunun son aşama görevleri için zor mod eşleştirme özelliğinin olmamasıydı. Neyse ki geliştirici Nexon topluluğun çağrılarına kulak verdi ve bu özelliğin yakında geleceğini doğruladı.

Topluluğun tepkisi ve beklentileri üzerine The First Descendant’a zor mod eşleştirmesi geliyor!

The First Descendant

Nexon resmi The First Descendant Twitter hesabı ve Discord sunucusunda yaptığı bir paylaşımda “Zor Mod için kamuya açık Infiltration Operation eşleştirmesi içeren bir hotfix hazırlıyoruz. Mümkün olan en kısa sürede güncelleme yapacağız, lütfen takipte kalın!” ifadelerini kullandı.

Güncellemenin diğer ayrıntıları henüz paylaşılmamış olsa da Nexon, oyundaki devam eden sorunların farkında olduğunu belirtti ve bu sorunları çözmek için çalıştıklarını açıkladı.

Beklentilerinin karşılanacak olması The First Descendant oyuncularını sevindirdi.

The First Descendant

The First Descendant çıkışından bu yana oyuncular son aşama görevleri için kamuya açık eşleştirme talebinde bulunuyor. İçeriğin oldukça zorlayıcı olması nedeniyle oyuncular şu anda ya tek başlarına ya da önceden oluşturulmuş bir müttefik grubu ile bu görevleri üstlenmek zorunda kalıyor.

Pek çok oyuncu tarafından berbat olarak nitelendirilen ve Ingris dünyasında yaygın bir şekilde dile getirilen bir durum diyebiliriz. Zor mod eşleştirme özelliğinin dışlanması şaşırtıcı bulundu ve bazı oyuncular bu özelliğin olmamasının oyunu onlar için öldürdüğünü ve bu özellik gelene kadar ara vereceklerini söylediler.

Ancak bu son haber günlük yüz binlerce oyuncu için adeta ilaç gibi geldi.  Bir oyuncu “Bu sıradan bir Nexon oyununa benzemiyor” derken bir diğeri “Vay canına gerçekten dinliyorlar ve hızlı hareket ediyorlar” diye ekledi.

The First Descendant’ın zor mod eşleştirmesi için beklenen bu güncelleme oyunculara oyunu daha erişilebilir ve keyifli hale getirme umudu veriyor. Nexon’un bu özelliği ne zaman yayınlayacağı ve topluluğun beklentilerini nasıl karşılayacağı merakla bekleniyor.

Kaynak: TheGamer
Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir