Sinema ve DiziKültür Sanat

Tolga Çevik’in Talk Show Programı ‘Tolgshow Filtresiz’, Televizyon Ekranlarında

Komedyen Tolga Çevik'in yeni talk show programı 'Tolgshow Filtresiz', 2 Temmuz'dan itibaren her hafta salı günü NOW platformunda yayınlanacak.
tolga çevik

Tolga Çevik’in komedi programı ‘Tolgshow Filtresiz’, yönetmen Fırat Parlak ile birlikte hazırladığı talk show formatıyla 2 Temmuz Salı gününden itibaren NOW platformunda izleyiciyle buluşacak.

‘Tolgshow Filtresiz’ adlı program, her salı saat 20.00’de yayınlanacak ve yapımını 25 Film üstlenecek.

İlk konuklar, İbrahim Büyükak ve Aslı Enver.

tolga çevik

İlk bölümün yayınlanacağı 2 Temmuz Salı gününde, konuklar arasında İbrahim Büyükak ve Aslı Enver yer alacak.

Tolga Çevik’in diğer programları

tolga çevik

Çevik, BKM prodüksiyonlarındaki filmler, diziler ve oyunlarda sıkça rol alan bir BKM oyuncusudur. Yalnızca topluluğun “Bana Bir Şeyhler Oluyor” oyunu değil, aynı zamanda Yeditepe Oyuncuları’nın “Kelebekler Özgürdür” oyununda da rol almıştır.

Çevik, Komedi Dükkanı adlı programı TV8’de başladı, daha sonra TRT ve Star TV’de de yayınlandı. Program, 2010-2011 sezonunda “Yolun Sonu” adlı bir bölüm ile son buldu. Avrupa turnesi sonrasında Arkadaşım Hoşgeldin adlı programı da yönetti ve 31 Aralık 2013’ten itibaren Kanal D’de yayınlandı. Program, 2015 Ocak ayında final yaptı.

Tolgshow Filtresiz, 2021 senesinde Exxen platformunda gösterime girmiş bir komedi programı. Tolga Çevik’in rol aldığı ve senaryosunu Fırat Parlak’ın yazdığı bu program, 20. bölümüyle sona erdi. 2023 yılında Tolgshow Çılgın Sezon adı altında devam etti ve Exxen’de yayın hayatına devam ediyor.

Kaynak: gazeteduvar.com, haberler.com

Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir