Oyun Haberleri

Valorant’a Yeni Başlayanlar İçin Hızla Ustalaşabileceğiniz En İyi 4 Ajan!

Yeni başlayanlar için her bir rol için kolayca öğrenip ustalaşabilecekleri dört Valorant ajanı seçtik.
Valorant'a Yeni Başlayanlar İçin Hızla Ustalaşabileceğiniz En İyi 4 Ajan!

Valorant’ın 2020’deki resmi lansmanından bu yana neredeyse dört yıl geçti. Bu süre zarfında oyunun ajan kadrosu hızla genişledi. Başlangıçta oyuncular, her biri benzersiz yetenekler ve oyun tarzları olan sadece 11 ajana erişim sağlayabiliyordu. Şimdi ise kadro iki katından fazla büyüyerek oyunculara 24 farklı karakter sunuyor.

Oyunda bu kadar çok ajana sahip olmak, yeni oyuncular için seçeneklerin çokluğu nedeniyle bunaltıcı olabilir. Eğer Valorant dünyasında yeniyseniz ve oyunda başarılı olmak için en iyi ajanları arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Yeni başlayanlar için en iyi Valorant ajanları

Aşağıda, yeni Valorant oyuncularının kolayca öğrenip ustalaşabileceği dört ajana yer verdik. Her bir rol için bir ajan seçtik, böylece tercih ettiğiniz oyun tarzına uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

Düellocu – Phoenix:

Valorant'a Yeni Başlayanlar İçin Hızla Ustalaşabileceğiniz En İyi 4 Ajan!

Phoenix, her işin ustası olan bir ‘düellocu’. Düşmanları kör edebilir, duvarlar örebilir, köşeleri yakabilir ve hatta kendini iyileştirebilir. Ayrıca, nihai yeteneği ona bir nevi ikinci bir hayat kazandırır, bu da onu hem yeni başlayanlar hem de deneyimli oyuncular için çok yönlü bir seçenek haline getirir.

Başlatıcı – Gekko:

Valorant'a Yeni Başlayanlar İçin Hızla Ustalaşabileceğiniz En İyi 4 Ajan!

Valorant’taki en kolay ‘başlatıcılardan’ biri olmasına rağmen, Gekko oyundaki en iyi ajanlardan biri olarak öne çıkıyor. Ekibine flaş, sersemletme ve molotof atma gibi görevler yapabilen yaratıklarından oluşan bir ekip sunar ve ayrıca spike’ı yerleştirebilir. Nihai yeteneği ise eğer yok edilmezse bir alandaki düşmanları etkisiz hale getirebilir.

Kontrolcü – Brimstone:

Valorant'a Yeni Başlayanlar İçin Hızla Ustalaşabileceğiniz En İyi 4 Ajan!

Valorant’ta ‘kontrolcü’ oynamak zordur. Bir side’a girmeden önce önemli geçiş noktalarını düşmanların görüşünü kesmek için dumanlamak ve aynı zamanda takım arkadaşlarınıza hedefleri güvence altına almada yardımcı olmak gerekir. Yeni bir oyuncu olarak ana karakter bir kontrolcü arıyorsanız, Brimstone en iyi seçeneğiniz olabilir. Oyundaki en iyi dumanlama aracına sahip olmasının yanı sıra, ekibini Stim Beacon ile güçlendirebilir, açılara molotof atabilir. Büyük alanları kontrol edip büyük hasar verebilen bir nihai yeteneğe sahiptir.

Gözcü – Sage:

Valorant'a Yeni Başlayanlar İçin Hızla Ustalaşabileceğiniz En İyi 4 Ajan!

Sage, takım arkadaşlarını iyileştirebilen, düşmanların baskınlarını yavaşlatabilen ve hatta bir yerleştirilebilir duvar ile alanları tamamen kapatabilen destekleyici bir ajandır. Eğer hala ikna olmadıysanız, nihai yeteneğine bir bakın; düşmüş takım arkadaşlarını hayata döndürebilir. Bu ajanda ustalaştığınızda, yüksek açılara ulaşmak ve şüphelenmeyen düşmanları avlamak için duvarlarını yenilikçi şekillerde kullanmaya da başlayabilirsiniz.

Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir