Sinema ve Dizi

Watch Dogs Filmi Yapımda: Büyük Macera Başlıyor!

Watch Dogs video oyunu serisinin film uyarlaması resmen yapım aşamasına girdi. Mathieu Turi'nin yönettiği filmde, Sophie Wilde ve Tom Blythe başrolleri paylaşıyor.
Watch Dogs film uyarlaması

Watch Dogs hayranları için heyecan verici haberler geldi. Mathieu Turi’nin yönettiği filmi resmen yapım aşamasına girdi.

Hayranların favori video oyunu serisinin bu canlı aksiyon uyarlaması, 2014’te başlayan serüveni beyaz perdeye taşıyacak.

Filmin müjdesi sosyal medyada paylaşılan bir klaket fotoğrafıyla verildi!

Watch Dogs

Filmin yapım aşamasına geçtiği duyurusu sosyal medyada paylaşılan bir klaket fotoğrafıyla yapıldı.

Başrollerde A24’ün korku filmi Talk to Me ile kariyerinde büyük bir çıkış yakalayan Sophie Wilde ve The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes’de rol alan Tom Blythe yer alıyor. Ubisoft’un geliştirdiği orijinal Watch Dogs oyunu oyunculara Chicago’nun elektronik sistemlerine sızma ve kaos yaratma imkanı sunuyor.

Trafik ışıkları, köprüler ve güvenlik kameraları gibi unsurları kontrol edebilen oyuncular hükümet yolsuzluğunu ortaya çıkarıyor ve gücü halkın eline geri vermeye çalışıyor. Filmin oyun serisinin derin temalarını ve karakterlerini ele alması bekleniyor.

Ubisoft’un sinematik uyarlamalarıyla küresel bir macera!

Ubisoft Watch Dogs film uyarlaması

Watch Dogs serisi üç oyundan oluşuyor: Watch Dogs 2 oyuncuları San Francisco’ya taşırken, Watch Dogs: Legion Londra’da geçiyor.

Filmde Sophie Wilde ve Tom Blythe’ın karakterlerinin küresel bir maceraya atılacağı öngörülüyor. Ayrıca filmin video oyunlarının ötesine geçip kitaplar ve çizgi roman mini serileri gibi yan hikayelere de dokunabileceği düşünülüyor. Ubisoft video oyunlarından beyaz perdeye geçişte uzun bir geçmişe sahip.

2016’da Michael Fassbender ve Brendan Gleeson’ın rol aldığı Assassin’s Creed filmiyle büyük ilgi görmüştü. Prince of Persia: The Sands of Time ve The Division gibi oyunlar da sinemaya uyarlanmıştı.

Ayrıca Ubisoft fan favorisi Beyond Good & Evil için de sinematik bir uyarlama üzerinde çalışıyor. Ubisoft’un en yeni oyun uyarlaması olan Watch Dogs filmi için yapım süreci resmen başladı.

Daha fazla bilgi ve setten ilk görüntüler için bizi takip etmeye devam edin.

Kaynak: Collider
Paylaşımlar:

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir